ČALOUNĚNÍ

ČALOUNĚNÍ – interiérový a zahradní nábytek

1) Čalounění – interiér

Interiérové sedací soupravy, křesla, pohovky z teaku, ratanu, abaky a vodního hyacintu mají standardně vybavení čalouněnými sedáky (tl.10cm), popř. polštáři (opěráky) z potahové látky BLACU (100% bavlna) v barvě přírodní bílé. Vnitřní složení sedáků a opěráků je z pěnového materiálu a z polyesterového vlákna Dacron, které má vyšší tvarovou stálost, zvýšenou schopnost odpařování a vyšší tepelnou izolaci. Vybavení čalouněním je vždy uvedeno u jednotlivých výrobků.

sedák – potahová látka BLACU (bílá)

 

polštář – potahová látka BLACU (bílá)

 

Na jídelní židle je možno objednat čalouněný polštář (sedák) samostatný v provedení s jednoduchým šitím nebo dvojitým šitím v tloušťce 5 cm. Některé židle mají čalounění pevné, které je součástí výrobku. Sedací část těchto židlí je demontovatelná a potahová látka je snímatelná. Použitý potahový materiál je z bavlny a polyesteru. Standardně je horní potah bílý

ukázka čalouněného sedáku židle s dvojitým šitím

 

ukázka čalounění pevného sedáku

U sedacích souprav, křesel, pohovek a jídelních židlí je možné objednat na zakázku za příplatek další potahové látky – viz Čalounění – interiér. Jedná se o kvalitní potahové látky MYSTIC.

ukázka interiérové potahové látky MYSTIC

 

2) Čalounění – zahrada

Sedací soupravy, křesla, pohovky z teaku a umělého ratanu určené do zahrady, na terasu, atd. jsou standardně vybaveny čalouněnými sedáky a opěráky (tl. 10 cm), popř. polštáři (opěráky) – vnitřní složení polyuretanová pěna, polyesterové rouno a horní potahová látka s impregnací v přírodní bílé barvě, potahová látka je snímatelná. Vybavení čalouněním je přímo uvedeno u jednotlivých výrobků, není standardně u všech výrobků.  

Jídelní židle z umělého ratanu do zahrady nemají standardně vybavení čalouněnými polštáři.

Čalounění židlí a křesel z teaku naleznete v sekci Čalounění – zahrada. 

U sedacích souprav, křesel, pohovek i jídelních žid je možné objednat na zakázku za příplatek další kvalitní potahové látky určené do venkovního prostředí. Jako potahová látka se používá španělská látka DRALON SOLEIL nebo LUNE. Jedná se o látku ze 100% akrylu, látka je lehká měkká, barevně stálá – neblednoucí, s teflonovou impregnací – odolná špíně, vodoodpudivá, potah je snímatelný, pratelný při 40°C, je možné jej žehlit. Vnitřní výplň čalounění – kvalitní polyuretanová pěna a polyesterové rouno. Vše najdete v sekci – Čalounění – zahrada.

ukázka potahové látky DRALON do venkovního prostředí zahrady

látka SOLEIL (jednobarevná) 

látka LUNE (dvoubarevná)

 

Trackbacks and pingbacks

    No trackback or pingback available for this article.

    Leave a reply